گلدان پلاستیکی

برای خرید عمده گلدان پلاستیکی در کلان شهرهایی چون تهران و یا شیراز، باید به تولید کننده اصلی مراجعه کرد تا قیمت ارزان را بدست آورد. برای خرید عمده انواع گلدان پلاستیکی با قیمت شرکت کارخانه می توانید با مجموعه فروش ما همراه شوید.

اهمیت گلدان پلاستیکی

در بسیاری از موارد شاهد بوده ایم که افراد برای روح بخشیدن به فضای ماشینی زندگی امروز در آپارتمان ها، اقدام به خرید گلدان و بازکردن پای گل و گیاه به منزل خود نموده اند. از این رو اصول پرورش و نگهداری گل و ایجاد محیط کشت سالم برای گیاه از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.

گلدان سانسوریا

در این بین به دلیل اینکه گلدان های پلاستیکی مزایای منحصر به فردی نسبت به رقبای خود در بازار دارند، در کانون توجه خریداران این نوع محصولات قرار گرفته اند. از این رو تولید گلدان پلاستیکی نیز برای کارخانه داران محصولات پلاستیکی در اولویت می باشد تا با به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات و استفاده از خطوط تولید به روز دنیا، اقدام به ارائه گلدان پلاستیکی با کیفیت و مناسب برای مشتری نمایند.

انواع گلدان پلاستیکی مورد نیاز

گلدان های پلاستیکی با توجه به اینکه دارای طیف وسیعی از خریداران با سلایق و دائقه های متفاوت می باشند، در انواع طرح ها و رنگ ها و با زیرگلدان های مخصوص هر طرح تولید شده و به بازار محصولات پلاستیکی عرضه می شوند.

گلدان پلاستیکی چهارگوش

از انواع گلدان پلاستیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گلدان پلاستیکی گرد
 • گلدان پلاستیکی مربع
 • گلدان پلاستیکی مستطیلی
 • گلدان پلاستیکی شش ضلعی
 • گلدان پلاستیکی آویزی
 • گلدان پلاستیکی نرده ای
 • گلدان پلاستیکی بالکنی
 • گلدان پلاستیکی پشت پنجره
 • گلدان پلاستیکی طبقاتی

گلدان پلاستیکی دیواری

و از انواع رنگ های گلدان های پلاستیکی نیز می توان رنگ های زیر را نام برد:

 • آبی فیروزه ای
 • سبز مغز پسته ای
 • زرد
 • اخرایی
 • سفید
 • قرمز
 • بنفش بادمجانی

گلدان پلاستیکی حصیری

در برخی مواقع نیز گلدان پلاستیکی با طرح خاصی در بازار شناخته می شود که برخی از این طرح ها عبارتند از:

 1. گلدان پلاستیکی طرح چوب
 2. گلدان پلاستیکی طرح سنگ
 3. گلدان پلاستیکی فانتزی
 4. گلدان پلاستیکی تزئینی
 5. گلدان پلاستیکی مدرن

گلدان پلاستیکی بارز

گلدان های مدرن پلیمیری به عنوان گلدان هایی بسیار شیک و لاکچری در بازار شناخته می شوند. زمانی که از دور به این گلدان ها نگاه می کنید، همچون گلدان سفالی و یا سنگی به نظر می رسند، در حالیکه جنس سبک پلیمری دارند و به راحتی با یک دست می توان گلدان های بزرگ آنها را بلند کرد. این گلدان های دارای تنوع رنگ و طرح بسیار خوبی می باشند و  این تنوع به این علت می باشد که هر کس مطابق با سلیقه و روحیه ای که دارد بتواند محصول مورد نظر خود را از مجموعه تولید گلدان پلاستیکی در کلان شهر مد نظر خود خریداری نماید.

تولید گلدان پلاستیکی

هر مجموعه ای که عرضه محصولات پلاستیکی از جمله تولید گلدان پلاستیکی را در دستور کار خود قرار می دهد، پس از دریافت مجوز تولید و پروانه های لازم از وزارت صنعت و معدن، باید اقدام به راه اندازی تکنولوژی های روز، تکمیل چرخه ی داخلی تولید و ارائه ی محصولات پلاستیکی به خریداران نماید.

در واقع هر تولیدی می کوشد با به کارگیری دقیق تخصص و مهارت نیروهای مهندس و تکنسین خود و همچنین استفاده از تجربه چندین ساله ی خود در امر تولید بهترین و باکیفیت ترین محصول پلاستیکی را به بازار عرضه نماید و گوی سبقت را در جلب رضایت مشتری از سایر رقبا برباید.

گلدان پلاستیکی طرح جدید

امروز تولیدکنندگان گلدان های پلاستیکی به این مسئله پی برده اند که خریدار گلدان پلاستیکی معمولا دارای ریزبینی و دقت خاصی در خرید خود می باشد، در عین حال که به ارزش خرید خود نیز توجه ویژه ای دارد.

کارخانه تولید گلدان پلاستیکی در شیراز

در کلان شهرهای کشور به ویژه شیراز مردم به دنبال خرید عمده و قیمت تمام شده ی کمتر می باشند، از این رو مجموعه ای که مسئله تولید گلدان پلاستیکی را در راستای اهداف خود قرار داده است، می کوشد خریدی متناسب با نیاز مشتری را فراهم نماید.

امروزه می توان به راحتی با منبع اصلی تولید یک کالا ارتباط برقرار کرد. به مدد رشد اینترنت در بازارهای کشور می بینیم که فروشگاه های آنلاین دارای کسب و کار بسیار خوبی هستند و به تامین نیازهای مشتریان می پردازند.

گلدان پلاستیکی ارزان

از این رو شرکت کارخانه نیز با داشتن حضوری فعال در بستر اینترنت می کوشد مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشد تا بتواند گلدان پلاستیکی با قیمت ارزان به مشتریان کلان شهرهایی چون شیراز و مشهد و تهران با قیمت عمده فروشی ارائه دهد.

مسئول و مشاور فروش آماده ارائه کاتالوگ کامل از انواع گلدان به شما عزیزان و مشاوره در جهت خرید مناسب می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *