مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات گلدان های پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید گلدان پلاستیکی مربع بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

گل و گلدان در خانهگلدان پلاستیکی و نقش ویژه آنگلدان پلاستیکی مربع در انواع سایزهاخرید گلدان پلاستیکی بسیار آسان
گلدان پلاستیکی مربع

خریدهای امروز شما، تعیین کننده میزان رضایت فردای شما می باشد. پس باید با کیفیت خرید. همواره می کوشیم خرید گلدان پلاستیکی را در انواع سایزهای بزرگ و کوچک و انواع طرح های گلدان پلاستیکی مربع و مستطیلی به شما با قیمت ارزان عرضه کنیم.

گل و گلدان در خانه

لذتی که از دیدن طبیعت و عناصر آن به انسان دست می دهد، لذتی وصف ناپذیر و هیجان انگیز می باشد. همه دوست دارند که بیشتر عمر خود را در کنار عناصر طبیعی و گیاهان سپری نمایند. اما با وجود زندگی پرمشغله امروز و دغدغه ها و استرس ها دیگر این امر میسر نیست.

پس راه حل برون رفت از فشارهای روحی و روانی روزمره چیست؟

بهترین راه ایجاد یک محیط سرشار از عناصر لذت بخش طبیعت و گل و گیاه در خانه و محیط کار است. یکی از اصلی ترین گزینه ها هم گلدان ها می باشند که شاهراه ورود طبیعت به منزل هستند. باید گلدانی را انتخاب کرد که خود نیز دارای رنگ های شاد بوده و حس طراوت و شادابی روح را به انسان منتقل نماید.

گلدان پلاستیکی مربع

گلدان ها در بازار دارای انواع متفاوتی می باشند که از جمله آن می توان به نوع سفالی، سرامیکی، سیمانی، فلزی، شیشه ای، پلاستیکی، پلیمری و فایبرگلاس اشاره کرد.

هر کدام از این گلدان ها برای فضاهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به جایی که قرار است در آن گلدان گذاشته شود، بهترین و مناسب ترین گزینه به فرد پیشنهاد می شود.

گلدان پلاستیکی و نقش ویژه آن

گلدان های پلاستیکی از رنگ های شادتر و زیباتری نسبت به همتایان خود برخوردارند که به دل می نشیند. همچنین خیلی هم سنگین نیستند که جابجایی و انتقال آنها از جایی به جای دیگر کلی دردسر داشته باشد. قیمت بسیار پایین تری هم نسبت به بقیه گلدان ها دارند که همین امر در فروش آنها تاثیر خوبی دارد.

همه این عوامل دست به دست هم داده اند تا باعث شوند گلدان پلاستیکی نقش ویژه ای را در بازار روز محصولات پلاستیکی ایفا کند و یکه تاز عرصه فروش باشد و همواره به دل مشتری بنشیند.

گلدان پلاستیکی مربع

گلدان پلاستیکی در طرح های بسیار زیادی با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک تولید می شود که از مهمترین و معروف ترین این مدل ها می توان به نوع گرد، مستطیلی، مربعی، آویزی، دو طرفه، ارتفاع بلند، گلدان دراز، گلدان استوانه ای و… اشاره داشت.

گلدان پلاستیکی مربع در انواع سایزها

یکی از متداول ترین طرح ها در میان گلدان های پلاستیکی، گلدان پلاستیکی مربع می باشد. این گلدان در برخی مواقع توسط مشتریان به عنوان گلدان پلاستیکی چهارگوش شناخته می شود. در هر حالت نیاز و حرف مشتری یک چیز می باشد: گلدانی پلاستیکی با طرحی مکعب مربع.

گلدان پلاستیکی مربع

این گلدان ها در سایزهای متفاوتی به بازار عرضه می شوند که بر اساس اندازه ضلع سطح گلدان می باشد. البته قیمت گلدان با زیرگلدانی متفاوت خواهد بود و در فروش عمده به صورت بسته های چندتایی عرضه می شود.

گلدان پلاستیکی مربع

سایز گلدان پلاستیکی مربع از قرار زیر می باشد:

 1. طول و عرض ۹ با ارتفاع ۸
 2. طول و عرض ۱۲ با ارتفاع ۱۰
 3. طول و عرض ۱۴ با ارتفاع ۱۲
 4. طول و عرض ۱۶ با ارتفاع ۱۴
 5. طول و عرض ۲۰ با ارتفاع ۱۸
 6. طول و عرض ۲۶ با ارتفاع ۲۴
 7. طول و عرض ۳۰ با ارتفاع ۲۸
 8. طول و عرض ۳۵ با ارتفاع ۳۴
 9. طول و عرض ۴۰ با ارتفاع ۳۸
 10. طول و عرض ۵۰ با ارتفاع ۴۸
 11. طول و عرض ۶۰ با ارتفاع ۵۸
 12. طول و عرض ۸۰ با ارتفاع ۶۵

البته این گلدان ها دارای مدل های تزئینی و گلخانه ای می باشند که طرح هر کدام با یکدیگر متفاوت بوده و باید اندازه دقیق و لبه دار بودن و یا بدون لبه بودن گلدان به عنوان اطلاعات اصلی به مشتری داده شود.

خرید گلدان پلاستیکی بسیار آسان

باید به آسان ترین شیوه ممکن انواع خرید گلدان پلاستیکی را به قیمت درب کارخانه انجام داد. در خرید و فروش گلدان پلاستیکی به صورت عمده باید جزئیات را از فروشنده سوال کرد.

همواره شرکت کارخانه به عنوان مرکزی که با ارائه قیمت اصلی به مشتریان عمده شناخته می شود، نقش بسیار مهمی در خرید آسان و اینترنتی و همچنین کنترل قیمت بازار دارد.

شما عزیزان می توانید برای ثبت سفارش و یا خرید خود به صورت اینترنتی و یا حضوری از شرکت کارخانه اقدام نمایید. کافیست با مشاور فروش ارتباط برقرار کنید.

محسن خانی

من در حوزه انواع گلدان پلاستیکی فعالیت میکنم

مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات گلدان های پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید