گلدان کاکتوس

بسیاری از افراد سعی دارند تا گلدان کاکتوس مورد نظر خود را در بازار پلاستیک جستجو کنند. به عبارتی جنس گلدان پلاستیکی به دلیل انعطاف پذیری و تنوع رنگی که دارد، بهترین گزینه خرید مشتری برای نگهداری انواع کاکتوس کوچک شده است.

انواع کاکتوس و گلدان مناسب آن

از انواع کاکتوس های معروف برای نگهداری در خانه موارد زیر را می توان نام برد:

  • کاکتوس ملکه شب
  • کاکتوس بارل یا فروکاکتوس
  • کاکتوس چین
  • کاکتوس زن پیر یا مامیلاریا هانیانا
  • کاکتوس درخت شیر آفریقایی
  • کاکتوس ماه یا ژمینوپیوندی
  • کاکتوس کریسمس
  • کاکتوس سیلندر پونتیا یا چولا
  • کاکتوس قطب توتم

گلدان کاکتوس

البته اینها تنها تنوع کوچکی از انواع کاکتوس برای نگهداری در منزل می باشند که به عنوان کاکتوس خانگی یا ویلایی یا آپارتمانی نیز شناخته می شوند.

این کاکتوس ها طبیعتا با توجه به سایزی که دارند، به عنوان کاکتوس روی میز و یا نگهداری در اتاق بزرگ یا لابی هتل و رستوران به کار رفته و زیبایی منحصر به فردی به محیط می بخشند و اگر در گلدان مناسب سایز خود قرار گیرند، تطابق اندازه نیز به عنوان معیاری مهم در زیباشناسی دکوراسیون دیده می شود.

سایز گلدان کاکتوس و زیبایی دکوراسیون

سایز گلدان کاکتوس بسته به نوع آن، متفاوت می باشد و از انواع گلدان کاکتوس که از جنس پلاستیک می باشند موارد زیر را می توان نام برد:

گلدان کاکتوس

در واقع اینها عناوینی هستند که به عنوان سایز گلدان پلاستیکی کوچک در بازار برای نگهداری انواع کاکتوس شناخته و جستجو می شوند.

به طور کلی سایز گلدان کاکتوس باید بین ۸ الی ۲۰ سانتی متر دهنه، و بین ۷ الی ۱۹ سانتی متر ارتفاع گلدان باشد. البته برخی نیز برای کاکتوس های بزرگتر، از گلدان های دیگری بهره می برند که آن نیز بستگی به سایز گیاه دارد.

گلدان کاکتوس

به طور کلی زیبایی دکوراسیون هایی که با گلدان کاکتوس آمیخته شده است، به تطابق اندازه و رنگ بسیار زیادی نیاز دارد.

خرید گلدان کوچک از بازار پلاستیک

خرید گلدان پلاستیکی کاکتوس را در کمترین زمان ممکن می توان از بازار پلاستیک انجام داد.

گلدان کاکتوس

امروزه گلدان پلاستیکی به عنوان یکی از مهمتری اقلام در سبد خرید کسانی هست که بازار محصولات پلاستیک مراجعه می کنند. این گلدان ها دارای وزن ایده آل بوده و همانند گلدان های سفالی یا سرامیکی با کوچکترین باد و یا بارش باران، نیافتاده و نمی شکنند.

گلدان کاکتوس

همین ویژگی های بسیار ریز باعث شده به عنوان گزینه هایی بسیار پر فروش در بازار شناخته شوند و تولیدکننده نیز با تنوع تولید، به طیف بیشتری از مشتریان بتواند پاسخ دهد.

می کوشیم ابتدا نیاز مشتری را شناخته و سپس در جهت رفع آن اقدام کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *